Ramazan Bereketi Atlasglobal’e Erkenden Geldi!

Nis 13

Ramazan Bereketi Atlasglobal’e Erkenden Geldi!

Ramazan’da uzun zamandır görmediğin büyükbabanın elini öpmeye, öğrenciysen ailenin yanına gitmeye, çok özlediğin kardeşinle uzun sohbetler etmeye, memlekette kalan sevgilinin yanına heyecanla uçmaya hayır diyebilir misin?

Biz de öyle düşündük; Ramazan bereketini bir kampanya ile erkenden getirmenin yolunu ekonomik ve en konforlu yolla size sunmaya karar verdik!

Yurt içinde İstanbuldan Trabzon, Kayseri, Antalya, Bodrum, Dalaman, Adana, Gaziantep ve İzmir’deki sevdiklerine avantajlı fiyatlarla uçabilirsin!

11-15 Nisan tarihleri arasında, yurt içi istediğin bir yöne uçak bileti al; 1-26 Haziran tarihleri arasında yurt içi tek yöne her şey dahil 59 TL’ye uçma fırsatı hemen senin olsun!

Ramazan’la birlikte gelen bu uçak bileti kampanya fırsatını kaçırma, sevdiklerine bulutların üstünde bir yolculukla ve mutlulukla uçmanın tadını çıkar!

Ayrıntılar burada!

Yorum yaz.

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>